Čištění kanalizace:

Čištění kanalizace není žádný velký problém. Tedy pro nás. Pro Vás to problém být může, ale my Vám s ním pomůžeme. Přijedu a vše vyřeším.

Máte problémy s kanalizací?  Potřebujete vyčistit domovní či venkovní kanalizaci?  Nečekejte déle na havarijní stav a zavčas vyhledejte odbornou pomoc. Preventivní údržba a čištění kanalizace zaručí, že Vás minou nepříjemné zážitky. Čištění kanalizací nemusí být nepříjemnou starostí, pokud se obrátíte na instalatérství Kuneš, které bylo nominováno na Instalatéra roku.

Nejčastější příčiny ucpávání kanalizací jsou způsobeny běžnou činností. Mluvíme o usazování kalů a mastnot, o spláchnutí nejrůznějších předmětů, které ve styku s vodou nabývají hmotnost, dále se setkáváme s nedostatečným spádem a průměrem kanalizačního vedení a v neposlední řadě se jedná o špatně zvolený materiál či deformaci kanalizačního potrubí.

Výše zmíněné příčiny, ale pro nás nepředstavují žádný problém. K efektivnímu čištění využíváme řadu metod. Ruční metodu volíme tam, kde se jedná o potrubí menších rozměrů, například u toalet, dřezů, van, nebo stoupaček. Pokud čelíme silně zanesenému potrubí, pak je třeba zvolit tlakovou metodu, kdy se pod vysokým tlakem vhání voda do každého koutu potrubí.

Dojde tak k dokonalému zbavení se nečistot.  A v naší kompetenci je i strojové čištění, kdy díky nejmodernější technice, jsme schopni identifikovat neprůchodné místo a odstranit překážku. Využíváme kanalizační kamery a díky pohyblivosti kamery jsme schopni zabezpečit průchodnost koleny kanalizace. A při strojním čištění pracujeme i s motorovými spirály.